Nogomet

05.07.2013 14:09    Nogomet   Malonogometna reprezentacija BiH na korak do EP; Boro Matan: Ovo je šansa generacije Nakon što su u ožujku ove godine u okviru skupine 2 kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Belgiji izborili drugo mjesto (iza Azerbajdžana, a ispred domaćina skupine Slovačke i posljednje Norveške), odnosno doigravanje za plasman na ovo veliko natjecanje, futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine je doznala i ime protivnika u dodatnim kvalifikacijama, a to je Nizozemska.
04.07.2013 22:37    Nogomet   Sarajevo na Koševu slavilo protiv Libertasa 1:0 U prvoj utakmici prvog pretkola Europske lige Sarajevo je večeras na domaćem terenu slavilo protiv Libertasa iz San Marina minimalnim rezultatom 1:0. Strijelac jedinog gola bio je Melunović u 19. minuti.
04.07.2013 19:26    Nogomet   VIDEO: Zrinjski preokretom do pobjede u Andori Nogometaši Zrinjskog u prvom susretu prvog pretkola Europske lige slavili su na gostovanju kod UE Santa Colome u Andori s 3:1. Domaćin je poveo golom Bernata u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, a Mostarci su do pobjede došli golovima Ivana Crnova u 63., Nebojše Popovića u 66. i Velibora Đurića u 77. minuti.
04.07.2013 12:26    Nogomet   Bh. reprezentacija 14. na svijetu, ispred Engleske, Francuske, Srbije... FIFA je objavila novu ljestvicu najboljih reprezentacija svijeta i na njoj je reprezentacija Bosne i Hercegovine sada 14.! BiH je napredovala za jedno mjesto i sada je 14. na svijetu, a deveta među europskim reprezentacijama! U leđa momčadi Safeta Sušića gledaju Englezi koji su pali za šest pozicija, ali i Rusi, Francuzi ili Česi.
04.07.2013 10:07    Nogomet   Zrinjski danas igra u Andori; Branko Karačić: Znamo što se od nas očekuje Vrlo loša prošla sezona nije pretjerano dugo bila tema razgovora među navijačima Zrinjskog, budući da je samo dan nakon gradskog derbija protiv Veleža postalo jasno kako će Plemići nakon tri godine opet igrati u Europi.
03.07.2013 19:00    Nogomet   FOTO-VIDEO/Službeno: Isco novi igrač Real Madrida Francisco Alarcon Roman, poznatiji kao Isco, službeno je predstavljen na Santiago Bernabeo stadionu kao novi igrač madridskog Reala.
03.07.2013 11:01    Nogomet   Branitelj započeo pripreme; Brazilac Pinheiro zamjena za Pinjuha!? Nogometaši Branitelja započeli su u ponedjeljak pripreme za treću sezonu u Prvoj ligi FBiH. Tijekom prijelaznog roka u mostarskom prvoligašu bilo je dosta igračkih promjena. Klub su tako napustili najbolji strijelac Lige Ante Pinjuh, stoper Božo Musa, zadnji vezni Ante Hrkać, pričuvni vratar Boris Baćak, te Meksikanac Adan Martin Corando.
02.07.2013 21:31    Nogomet   Ukrajinci ozlijedili Sammira, utakmica prekinuta Pripremna utakmica između Dinama i ukrajinskog Volyna u Sloveniji prekinuta je u 71. minuti zbog grubosti ukrajinskih igrača, koji su ozlijedili Sammira.
02.07.2013 19:26    Nogomet   Ulaznice za prvenstvo u Brazilu bit će najjeftinije ikada Ulaznice za Svjetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine bit će "najjeftinije ikada", priopćila je Svjetska nogometna federacija (FIFA).
02.07.2013 13:40    Nogomet   Plemići jutros krenuli u Andoru; Branko Karačić poveo 19 igrača Nikola Vasilj na vratima, Daniel Graovac, Anto Radeljić, Marin Aničić i Pero Stojkić u zadnjoj liniji, Hrvoje Barišić, Hrvoje Miličević, Milan Muminović, Velibor Đurić, Lazar Marjanović u veznom redu i Amer Bekić u napadu.
02.07.2013 10:12    Nogomet   U ponedjeljak starta Liga MZ Grada Mostara; Nove ekipe Raštani, Balinovac i Centar 2 Na igralištu u Cimu u ponedjeljak 08. srpnja počinje Hrvatska malonogometna liga MZ Grada Mostara „Vjekoslav Arapović“. Prva utakmica između Raštana i Uloga igra se u 20:30 sati, zatim slijedi svečano otvaranje i susreti Rodoč I – Orlac i Buna – Cim.
01.07.2013 18:42    Nogomet   Mamić o Haliloviću i Jedvaju: Pregovori traju, ali posao još nije gotov Izvršni predsjednik zagrebačkog Dinama Zdravko Mamić danas je izjavio da pregovori oko transfera Alena Halilovića i Tina Jedvaja u Tottenham traju, ali da posao još nije gotov.