Košarkaši Studenta u petom kolu Regionalne Sveučilišne lige poraženi su u dvorani na Bijelom brijegu od Univerziteta Podgorica rezultatom 68:63 (12:18, 18:20, 20:13, 18:12).

Studenti su u osmoj minuti imali prednost 18:3, ali su gosti uzvratili istom serijom i već u trećoj minuti druge četvrtin stigli do poravnanja. Prvo poluvrijeme završeno je vodstvom mostarskih studenata 38:30.

Ekipa iz Podgorice prvi put je stigla u vodstvo u prvoj minuti posljednje četvrtine. Domaćin je pokušao vratiti prednost, no u završnici više koncentracije su imali igrači iz Crne Gore i zasluženo slavili s pet poena razlike.

Kod Studenta najbolji su bili Karamatić i Penava sa po 14 poena, Vuković je ubacio 13, dok je goste predvodio Luka Mijatović sa 14 koševa.