Malonogometaši Studenta nastavili su sa odličnim igrama u Drugoj ligi FBiH skupina jug. Nakon što su u zaostalom susretu pobijedili ekipu Buba Mara s 4:1, studenti su u okviru 5. kola rezultatom 5:1 svladali momčad MNK Hercegovina.

U osmoj minuti studenti su postigli dva pogotka. Mrežu Hercegovine su zatresli Zvonimir Bodulušić i Damir Barbarić. Toni Babić je u posljednjoj minuti prvog dijela povećao prednost MNK Student.

Za MNK Hercegovinu Trutina je u 28. minuti smanjio na 3:1. U posljednje tri minute MNK Hercegovina je pokušala uvođenje vratara-igrača stići do povoljnog rezultata, ali su studenti odličnom igrom u obrani sačuvali svoju mrežu i golovima Damira Barbarića i Marka Ćorluke došli do uvjerljive pobjede.

MNK Student: Krolo, Palac, Musa, Ćorluka, Babić, Karačić, Galić, Sivrić, Bodulušić, Barbarić, Knezović, Žulj.

MNK Hercegovina: Raić, Martinović, G. Miličević, Dujmović, Miletić, A. Miličević, I. Miličević, Marić, Trutina, Marijanović.