Malonogometaši Studenta pobjedom su završili natjecanje u Drugoj ligi FBiH skupina jug. U posljednjem 14. kolu studenti su u dvorani na Bijelom Brijegu sa uvjerljivih 8:2 svladali ekipu Neretve i tako stigli do četvrte pozicije na ljestvici.

Susret nije dobro počeo za domaću ekipu, golom Amara Čavčića u 6. minuti Neretva dolazi u vodstvo. U 14. minuti studenti su postigli dva pogotka. Prvo je mrežu gostiju iz kaznenog udarca zatresao Toni Babić, a zatim je Ključe odličnim udarcem sa 10-ak metara prevario vratara Neretve.

Četiri minute kasnije izjednačenje Neretvi donosi Asmer Soldin. Ipak, u završnici prvog dijela studenti golovima Sivrića i Musa dolaze do vodstva 4:2.

U nastavku susreta gosti koji su nastupili sa samo pet igrača nisu mogli pružiti ozbiljniji otpor studentima. Mili Sivrić je u nastavku postigao dva gola, a Marko Musa i Vinko Đolto po jedan za najuvjerljiviju pobjedu MNK Studenta u sezoni.

MNK Student: Dujmović, Babić, Bodulušić, Ćorluka, Karačić, Knezović, Barbarić, Sivrić, Đolto, Ključe i Musa.

MNK Neretva: Šljivo, Kurtović, Čavčić, Soldin, Ljevo, Mezit, Merzić i Čajdin.

7     KMF NERETVA         12     3     0     9     38     59     9

Plasman u Prvu ligu izborio je prvak Druge malonogometne lige JUG NS FBIH MNK SELJAK.