U zaostalom susretu 9. kola Lige Herceg-Bosne košarkaši Studenta slavili su na gostovanju kod Rame rezultatom 62:54. Nakon osme pobjede u natjecanju studenti su na dobrom putu da izbore nastup u doigravanju, gdje će igrati četiri najbolje momčadi.

Nakon prvog dijela utakmice u Rami gosti su imali prednost od osam poena, ali su uporni Ramljaci u 30. minuti stigli do vodstva 42:41. Ipak, u posljednjoj četvrtini do izražaja je došla kvaliteta studenata, koji su zahvaljujući dvije trice Dalibora Opančara odnijeli bodove u Mostar.

Rama: Zelenika 12, Biloš 5, Nikolić 11, Radoš, Anić 3, Jelić 5, Mar. Vukoja, Mat. Vukoja, Knežević, Meštrović 2, Burić 4, Bošnjak 8.

Student: Bogdanović 9, Vulić, Vuković 15, Preljević 2, Leotard 7, Mikulić, Hubijar 2, Opančar 12, Đerek 6, Karagić 11, Milat.

U slijedećem kolu Student gostuje kod Brotnja, a Rama kod ekipe Novog Travnika.