Sedmu pobjedu u Superligi FBiH skupina jug ostvario je večeras Studentski odbojkaški klub Mostar. Dvoranu na Bijelom brijegu pognute glave su napustile odbojkašice Širokog, kojima je malo nedostajalo da osvoje barem bod.

Prvi set pripao je gošćama 25:22, da bi slijedeća dva istim rezultatom osvojile odbojkašice Mostara.

Pravu dramu vidjeli smo u četvrtom setu. Široki je imao vodstvo 24:17, da bi serijom 8:0 domaća ekipa stigla do meč lopte. Prva meč lopta nije iskorištena, ali jest ona kod rezultata 29:28 za pobjedu od 3:1 u setovima.

SOK Mostar: Jonjić, Tečić, Brekalo, Bagarić, Vujica, Vidović, Baotić, Lj. Klišanin, Delić, Baručija.

HŽOK Široki Brijeg: K. Grbešić, Crnjac, Šudić, M. Grbešić, I. Klišanin, Iva Skoko, Lasić, Ivana Skoko, Galić, Marušić, Ljubić, A. Grbešić.

Snimku utakmicu SOK Mostar - HŽOK Široki Brijeg možete pogledati u ponedjeljak u 21 sati na programu HTV Oscar C.